سیمان به عنوان یکی از مصالح کاربردی و پرمصرف ترین متریال در ساخت و ساز مورد توجه بسیار قرار گرفته و همین امر سبب شده که تعداد بیشتری کارخانه های تولید کننده سیمان در سراسر کشور راه اندازی و افتتاح شوند تا بتوانند نیاز سازندگان به این ماده پر کاربرد را برطرف سازند.
یکی از مهمترین مقوله هایی که در زمان ساخت و ساز باید مورد توجه قرار بگیرد، خرید مصالح ساختمانی سالم و مرغوب است، همینطور اینکه از کجا می توان این مصالح را تهیه نمود. با توجه به موارد عنوان شده در سال های اخیر کارخانه های زیادی در این زمینه فعالیت خود را آغاز نموده اند و در این میان تعداد کارخانه های تولید کننده سیمان از همه مصالح دیگر بیشتر است و دلیل آن نیز استفاده بیشتر از انواع سیمان در ساختمان سازی است.
در سال های اخیر توسعه صنعت ساخت و ساز نیاز سازندگان به مصالح ساختمانی را افزایش داده از این رو کارخانه های زیادی در زمینه تولید این متریال راه اندازی شده که هر یک از آن ها با استفاده از مواد اولیه با کیفیت سعی در تولید و ساخت مصالح با کیفیت دارند. در این میان سیمان به عنوان یکی از کاربردی و پرمصرف ترین متریال در ساخت و ساز مورد توجه بسیار قرار گرفته است .
معرفی
این شرکت مفتخر است با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و موفق چندین سال گذشته
و همکاری با شرکت های معتبر تولیدی و بازرگانی
و با دراختیار داشتن پرسنل با تجربه و مجرب
و با رعایت استانداردهای کیفی با شتابی بیشتر از گذشته،

جایگاه خود را در حوزه مشاوره و خدمات بازرگانی در کشور ارتقا دهد.
در همین راستا با هدف ارائه خدمات متناسب با نیاز مشتری اقدام به معرفی و ارائه خدمات ممتاز و با کیفیت به مشتریان خود نموده است
چشم انداز ما
پس از تحقیقات گسترده متخصصان این شرکت و با در نظر گرفتن نیاز مشتریان بر آن شدیم تا با مشاوره تخصصی و خدمات مناسب در حوزه بازرگانی و حمل با توجه به نیاز مشتریان یک سیستم جامع برگرفته از شرکت های زیر مجموعه در حوزه های ترخیص واردات صادرات حمل و نقل بین الملل امور نگهداری کالا قبل و پس از ترخیص امور حقوقی و حسابرسی تاسیس و آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز نماییم
خشت اول و شالوده روابط کاری و اقتصادی، اتحاد است و اتحاد با قرارداد مراقبت می‌شود.
ماموریت ما ارائه خدمات حقوقیِ با صرفه در حوزه قراردادها و هدف ما پایان دادن به معاملات و توافقات شفاهی است. هیچ همکاری و معامله‌ای مستحق بی‌قراردادی نیست. ما همیشه در دسترس شما خواهیم بود تا در سریعترین زمان ممکن، حقوقی‌ترین تصمیم ممکن را در روابط کاری خود اتخاذ کنید. همه ما می دانیم که حضور در بازاهای بین المللی به ویژه در بخشهای صادرات و واردات سودهای زیادی در پی خواهد داشت .
اما این دلیل نمی شود از پیچیدگیهای آن که کم خالی از ریسک هم نیستند غافل شد .

بنابراین حضور در بازارهای بین المللی علاوه بر داشتن سود کلان اگر با اطلاعات کافی صورت نگیرد ممکن است خسارات زیادی را به تاجر وارد نماید اما یک راه برای آگاهی بیشتر و محدود کردن مسئولیت شخصی شما در این زمینه ، استفاده از خدمات شرکتهای بازرگانی است .

آریا بازرگانان با کادری مجرب و سابقه ای درخشان آماده همکاری با شماست .

09171181897
market [at] ariabazarganan.com
کلینکر سیمان
کلینکر از سیلیکات های کلسیم مختلفی از جمله آلیت و بلیت تشکیل شده است.
تری کلسیم آلومینات و کلسیم آلومینوفریت از دیگر اجزای رایج هستند.
این اجزا اغلب با گرم کردن انواع رس و سنگ آهک درجا تولید می شوند.

کلینکر سیمان پرتلند با گرم کردن مخلوط همگن مواد اولیه در کوره دوار در دمای بالا ساخته می شود.
محصولات واکنش شیمیایی در دمای پخت خود ، حدود 1450 درجه سانتیگراد (2،640 درجه فارنهایت) با هم جمع می شوند. اکسید آلومینیوم و اکسید آهن فقط به عنوان شار برای کاهش درجه حرارت پخت و پز و کمک کمی به مقاومت سیمان وجود دارد.

برای سیمان های خاص ، مانند انواع مقاوم در برابر حرارت کم (LH) و سولفات (SR) ، لازم است که مقدار آلومینات تری کلسیم ایجاد شده محدود شود. ماده اصلی اصلی تولید کلینکر معمولاً سنگ آهک است که با ماده دوم حاوی رس به عنوان منبع آلومینو سیلیکات مخلوط می شود. به طور معمول ، از یک سنگ آهک نجس که حاوی خاک رس یا دی اکسید سیلیسیم است (SiO2) استفاده می شود.
محتوای کربنات کلسیم (CaCO3) این سنگهای آهکی می تواند تا 80٪ پایین باشد. مواد اولیه دوم (مواد موجود در مخلوط خام غیر از سنگ آهک) به خلوص سنگ آهک بستگی دارد.

برخی از مواد اولیه دوم مورد استفاده عبارتند از: رس ، شیل ، شن ، سنگ آهن ، بوکسیت ، خاکستر بادی و سرباره. سطح کلینکر و واکنشهای آن در محلولهای مختلف الکترولیتی توسط میکروسکوپ الکترونی روبشی و میکروسکوپ نیروی اتمی بررسی می شود
ciliner.jpeg
analyz.jpeg